• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Dopravná nehoda: žiadajte odškodnenie!

07/09/11

Získať odškodnenie po dopravnej nehode môže byť pomerne zdĺhavý a náročný proces! Poisťovňa pri podpisovaní zmluvy síce garantuje jeho vyplatenie, v praxi sa však majú veci celkom inak! Nekonečná byrokracia, dokladovanie, podpisovanie, overovanie – ste z toho unavení? Veríme Vám, a preto Vám chceme so získaním odškodnenia pomôcť!

Spoločnosť VOTUM Centrum odškodnenia je na slovenskom trhu pomerne neznáma, no i tak už stihla pomôcť stovkám klientov! Ako? V zásade tým, že sa za nich postavila!

Každá osoba, ktorej pri dopravnej nehode vznikne škoda na zdraví má nárok na bolestné, na náhradu účelovo vynaložených nákladov spojených s liečením, na odškodnenie za sťaženie spoločenského uplatnenia, za stratu na príjme po dobu PN i po jeho skončení ako aj nárok na odškodnenie za stratu dôchodku! Vedeli ste to?

Bojíte sa, že naše služby Vás budú stáť celú výplatu? Ani zďaleka! Navyše – dopredu neplatíte nič! Odmenu za služby si uplatňujeme len v prípade, že odškodnenie získame a až potom, ako ho poisťovňa vyplatí!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273