• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Dobrý preklad je ja vaším obrazom

14/02/13 Tags: preklad

Potrebujete úradné dokumenty na do zahraničia? Alebo odborné dokumenty v slovenskom jazyku s použitím cudzích výrazov? Dnes sa už ani s jedným, ani s druhým nemusíte trápiť doma a byť si neistí svojím prekladom. Špecializované spoločnosti všetko vyhotovia za vás.

Spoločnosť Lexika ponúka odborné preklady, úradné preklady a lokalizácie navýšené okrem prekladu o prispôsobenie textu danej krajine. V ponuke je viac ako 40 jazykov, jedná sa o preklady do cudzieho jazyka, z neho, ale i preklady medzi dvoma cudzími jazykmi. Potrebujete preklad s využitím odbornej terminológie? Profesionáli vám pomôžu s textom v právnom, ekonomickom, finančnom segmente, ale i z oblasti medicíny. Problémom nie sú ani preklady z oblasti energetiky či strojárstva.

Na odborníkov v prekladoch sa môžete obrátiť i v prípade potreby prekladu osobných a firemných úradných dokumentov. Poradia si so zápisnicami, súdnymi rozhodnutiami, rodnými a sobášnymi listami, ale i s vysvedčeniami a do cudzieho jazyka vám preložia i vysvedčenia, diplomy a certifikáty.
Zverte sa do rúk profesionálom a zvýšte úroveň dokumentov potrebných pre zahraničné účely.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273