• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Dlhšie vlasy rýchlo a prirodzene

13/08/12

Vlasy sú korunou krásy. To vie každá žena a práve kvôli tomu sa o svoje vlasy staráme a snažíme sa aby vyzerali čo najlepšie. Avšak musíme si priznať, že nie každá z nás je obdarená krásnymi, hustými a zdravými vlasmi. Ako to ale riešiť?

Ideálnym riešením istotne nie sú umelé parochne, pretože je na prvý pohľad zvyčajne vidieť, že nejde o pravé vlasy. V dnešnej dobe však stále do popredia vystupujú clip-in vlasy obľúbené aj svetovými celebritami.

A o čo konkrétne ide? Clip-in sú 100% ľudské vlasy na malých sponkách. Vďaka nim si môžete svoje vlásky predĺžiť, zahustiť alebo jednoducho úplne zmeniť účes. Napríklad si môžete vďaka týmto vlasom vytvoriť jedinečnú, krásnu ofinu a nemusíte sa vôbec strihať. Keď vás ofina omrzí, tak si jednoducho sponky s vlasmi dáte dole a máte späť svoj pôvodný účes.

Dôležité pri predlžovaní vlasov pomocou clip-in je zvoliť správny odtieň vlasov aby daný účes vyzeral prirodzene. Keďže ide o prírodné vlasy, tak s nimi môžete robiť to, čo s vlastnými. To znamená umývať ich, farbiť, žehliť a dokonca aj kulmovať. Pri správnej starostlivosti budú tieto vlásky vyzerať naozaj ako vaše vlastné.

Ak ste zosmutneli, pretože vy máte vlasy kučeravé, tak nezúfajte – clip-in sú dostupné aj v kučeravej variante.

Tieto vlasy sa delia podľa dĺžky – od 35 do 65cm. Takže si ľahko vyberiete, či chcete mať účes po plecia alebo po pás. Na výber sú aj rôzne hustoty vlasov, takže voľte aj podľa hustoty vašich pôvodných vlasov, aby účes nevyzeral príliš umelo. Hustota sa pohybuje od 80 do 150 gramov a pre extra husté vlasy sú tu clip-in s hustotou viac ako 150 gramov.

Či už teda potrebujete skvelo vyzerať na svojej svadbe alebo chcete mať proste jedinečný účes na stužkovú, ples, či inú príležitosť, tak neváhajte a zaobstarajte si clip-in, viac informácií sa o nich dozviete na internetovej stránke nanicvlasy.sk.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273