• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Čistenie lapačov tukov

29/06/12

Tuky a oleje ako odpad sú veľmi nepríjemné, a preto je dobré ak má každá reštaurácia, závodná jedáleň, či hotel svoj vlastný lapač tukov. Vďaka nemu sa kanalizácia oprostí od tohto odpadu a následného čistenia.

No aj o lapač tukov sa treba starať, aby dobre slúžil. Najdôležitejšie je čistenie lapačov tukov. Práve v tejto oblasti je potrebné sa obrátiť vždy na odborníkov, ktorý sa v danej práci vyznajú. Presne toto nájdete na internetovej stránke www.lapactukov.sk. Táto spoločnosť sa už celých 7 rokov špecializuje na čistenie týchto zariadení, a tak sa niet čo čudovať, že sa vo svojej práci vyzná.

V čom teda spočíva vyčistenie lapača tukov? Prvým krokom pri tejto práci je vyčerpanie tukov a tukovej vody. Hneď potom nasleduje oškrabanie stien zariadenia a ich vysokotlakové umytie. Vysokým tlakom sa následne vyčistia i prepážky, prítok a odtok lapača tukov. Na záver je samozrejmosťou odvoz a ekologická likvidácia odpadu, ktorý pri čistení vznikne. Takéto komplexné umytie zlepšuje funkčnosť lapača a predlžuje jeho životnosť. Čistenie treba robiť v pravidelných intervaloch lebo inak by mohlo dôjsť k zahlteniu lapaču tukmi a znečisteniu kanalizácie, a tú by samozrejme bolo treba vyčistiť, čo prináša ďalšie finančné náklady.

Lapačtukov.sk je svojim zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne na telefónnom čísle, ktoré nájdete na stránkach spoločnosti. Firma má k dispozícii veľké čerpacie vozidlá s objemom nádrže do 10m3. Ďalej je možnosť využiť špeciálne miničerpacie vozidlá s objemom 2m3 hlavne do miest, ktoré sú ťažko prístupné. Hadice majú dosah až 80m, takže nie je problém s čistením takmer nikde.

Firma vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam pracuje rýchlo, kvalitne a spoľahlivo. Nonstop služby navyše vychádzajú v ústrety zákazníkom, ktorý potrebujú lapač tukov vyčistiť veľmi akútne. Ak ide teda o čistenie lapačov tukov, www.lapactukov.sk je to pravé riešenie.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273