• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Cestná preprava v najvyššej kvalite – to je INCAR

29/06/11 Tags: autobusová doprava, chladiarenská doprava, kamiónová doprava, nákladná doprava, preprava potravín

V dnešnej modernej dobe je aj v oblasti dopravy ponúk na každom rohu. Zvoliť si spoľahlivého prepravcu pre Vás nebude ťažký oriešok. Jednoducho Vám v tom poradíme.

Začiatok pôsobenia – rok 2000. Úspešných 11 rokov na trhu. Vozový park presahujúci počet 250 vozidiel. Vnútroštátna a aj medzinárodná nákladná doprava. Spolupráca s poprednou cestovnou kanceláriou Hetcher. A nespočetné množstvo úspešne najazdených kilometrov po celej Európe. To sú hlavné body, ktoré prezrádzajú, že hovoríme o najvyššej kvalitne dopravy. Predstavujeme Vám špecializovaného prepravcu, spoločnosť INCAR, s.r.o.

Okrem kamiónovej a nákladnej dopravy s vozidlami značiek VOLVO, MAN, MERCEDES, IVECO, DAF, RENAULT či STEYR sa firma špecializuje aj na prepravu potravín a chladiarenskú prepravu. Tú zabezpečujú klimatizované agregáty na vozidlách, aby tovar nestratil svoju potrebnú kvalitu. Vozový park je ďalej obohatený úžitkovými vozidlami MAN v kategórií autobusová preprava, ktoré spĺňajú pre cestovanie tie najnáročnejšie podmienky. Pohoda s klimatizáciou, hudobným či televíznym prevedením alebo možnosťou pestrého nápojového či jedálneho občerstvenia, uspokoja každého cestovateľa.

Obchodno – dopravná spoločnosť z Nitry je pripravená splniť ktorúkoľvek požiadavku smerujúcu pri nákladnej doprave tým najmodernejším zariadením nákladných vozidiel. Kvalitu si môžete vychutnať v prevedení webovej stránky na www.incar.sk. Ak hľadáte hlavne spoľahlivého dopravcu a to aj v medzinárodnom merítku, môžeme Vám doporučiť tú najvyššiu kvalitu od INCAR, s.r.o.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273