• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Čerpanie žúmp a septikov

29/06/12

Žumpa je neoddeliteľnou súčasťou takmer každého rodinného domu, hlavne pokiaľ v danej lokalite nie je vybudovaná kanalizácia. Ale o žumpu sa treba správne starať aby plnila svoj účel dlhé roky. Asi najzákladnejšou starostlivosťou o žumpu je jej čerpanie.

Práve v oblasti čerpania žúmp (ale nielen v nej) pôsobí v Bratislave a blízkom okolí i firma, ktorú nájdete na internetovej stránke www.zumparpista.sk. Spoločnosť Žumpár Pišta pôsobí v tejto oblasti už 11 rokov, čo svedčí o skúsenostiach a kvalite ponúkaných služieb.

Dôležitým oporným prvkom firmy sú hlavne zamestnanci, ktorí pristupujú k svojej práci vždy zodpovedne, poctivo  a vážia si každého zákazníka.

Žumpár Pišta ponúka rôzne služby. Prvou je už spomínané čerpanie žúmp a septikov, ďalšími sú čerpanie a odvoz fekálií, čistenie lapačov tukov a čistenie prečerpávacích šácht. V týchto oblastiach sa firma naozaj vyzná a v Bratislave a okolí prináša skutočnú kvalitu.

Spoločnosť pracuje s dvomi vozidlami. Prvým je cisternové vozidlo Avia s nádržou o objeme 2m3. Toto auto sa hodí na žumpy s menším objemom. Druhým, väčším, vozidlom je MAN. Toto auto má nádrž s objemom 10m3. Je preto vhodné na väčšie práce.

Žumpár Pišta sa snaží prinášať svojim zákazníkom kvalitné služby rýchlo, operatívne a hlavne zodpovedne. Krédom firmy je totiž – Čo sľúbim, to aj dodržím! A to je záruka kvality vykonaných služieb a hlavne spokojnosti zákazníkov, čo je pre firmu najdôležitejšie.

Táto spoločnosť je spoľahlivým partnerom v oblasti čerpania žúmp, septikov, odvozu fekálií či čistenia lapačov tukov a šácht. V Bratislave a blízkom okolí je teda jasnou voľbou pre tieto druhy prác. Obrovským pozitívom, ktoré firma prináša spolu so svojou činnosťou je i ochrana životného prostredia.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na internetovej stránke www.zumparpista.sk. Prípadne sa môžete informovať prostredníctvom emailu na zumparpista@zumparpista.sk alebo na telefónnom čísle 0949 823 830, kde je na Vaše telefonáty Žumpár Pišta nonstop pripravený.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273