• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako sa ubytovať v Bratislave?

29/10/12

Pred každou cestou do cudzieho mesta sa musíte najskôr ubezpečiť, že máte kde prespať. Nie je tomu inak ani pri ceste do Bratislavy. Naše hlavné mesto ponúka skutočne širokú ponuku hotelov (hotel Bratislava), z ktorej si vyberie naozaj každý.

Ak je váš rozpočet nižší, rátajte s tým, že hotel sa nebude nachádzať priamo pri Dunaji, čo sa týka polohy, tak tá bude skôr okrajová a výhľad taktiež nebude stáť za veľa. To všetko sa však dá prežiť, zvlášť ak je to vykompenzované priaznivou cenou. Predsa ste sem prišli obzrieť si mesto a jeho pamätihodnosti, nie sedieť v hotelovej izbe! Navyše každý, aj ten najlacnejší hotel disponuje kvalitnou posteľou s čistými obliečkami, kúpeľňou so sprchou a samozrejme toaletou.

Takýto štandard vám bude určite stačiť ak cestujete sami, prípadne s rodinou, no neplánujete v Bratislave stráviť viac než niekoľko dní a ubytovanie vám slúži len na prespanie. Ak si na rezerváciu izby vyhradíte dostatočne dlhý čas, napokon vami vybraný hotel (hotel Bratislava) bude určite spĺňať vaše požiadavky.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273