• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ach, tá láska… Ake darčeky na Valentína?

05/02/12

Blíži sa 14. február. Deň, ktorý osamelí nenávidia a zaľúbenci zbožňujú. Sviatok sv. Valentína. Ak patríte k tým šťastným – zaľúbeným, určite premýšľate čím svoju lásku potešiť. Nie je jednoduché vybrať originálny darček. Skúste sa inšpirovať…

Veselé darčeky

Hoci ste zaľúbení ešte len chvíľku a Váš vzťah sa nestihol poriadne rozbehnúť, predsa len sa patrí niečo darovať. Nechcete predsa pred svojou novou láskou vyzerať ako lakomec. V tomto prípade sa však hodia skôr veselé darčeky. Napríklad taká sudoku kocka príjemne naplní dlhé zimné večeri, ktoré netrávite spolu. Alebo hrnček, ktorý zamieša nápoj za Vás. Takýto šikovný darček sa bude páčiť určite každému. Môžete však zvoliť aj iné originálne darčeky. Čo tak masážna pomôcka hlavy? Tá stimuluje akupresúrne body na krku a hlave, uvoľní endorfíny a dostane Vašu novú lásku do stavu blaženosti. Pomasírujte sa navzájom a o príjemný večer máte postarané.

Darčeky z lásky

Ak ste už našli toho pravého alebo tú pravú, hodí sa naozaj jedinečný darček z lásky. Ak ste sľubovali svojej polovičke modré z neba, nemusí ostať len pri slovách. Darujte hviezdu! Darčeková krabička „Pomenuj hviezdu“ totiž umožňuje pomenovať si vlastnú hviezdu na oblohe! Naozaj romantický darček. To isté môžete urobiť s ružou. Stačí darovať darčekovú krabičku „Pomenuj svoju ružu“. Podobne romantické sú aj darčeky „Grow me“, s ktorými si jednoducho vypestujete vlastný krásny kvietok. Aby každý vedel že patríte k sebe, darujte svojej partnerke a zároveň aj sebe, šálky v tvare srdca. Okrem toho že sú krásne, tieto šálky do seba dokonale zapadajú. Pri každej káve tak budete myslieť na toho druhého.

Ak však hľadáte skôr niečo dráždivejšie, vyskúšajte mentolové spodné prádlo pre dámy! Tento darček určite poteší Vás oboch. Z podobnej kategórie dráždivých sú aj rôzne erotické hry. „Nevinné hrátky pre dvoch“ naplnia Váš valentínsky večer príjemnou zábavou aj vzrušením. Vyskúšať si môžete aj „Mini laškovanie“, ktoré Vám určí 21 vášnivých úloh. Tak čo? Necháte sa zlákať?

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273