• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

PR agentúra pôsobiaca na strednom Slovensku

21/05/12 Tags: Banská Bystrica, Essence communications, eventy, PR agentúra, teambuilding, tlačová správa

Spoločnosť Essence communications, s.r.o. je jedinou PR a komunikačnou agentúrou so sídlom v Banskej Bystrici, so záberom na celé stredné Slovensko.

Essence communications poskytuje služby v oblasti riadenia reputácie a budovania dobrého mena. Svojim klientom poskytuje odborné komunikačné poradenstvo, pomáha pripravovať komunikačné plány, poskytuje školenia a tréningy zamerané na rozvoj komunikačných a prezentačných zručností i media tréningy. Ďalej organizuje workshopy, podujatia, konferencie a team-buildingy.

Poslaním Essence communications je pomáhať klientom prosperovať prostredníctvom dobre vybudovanej komunikácie – či už vo vnútri firmy, alebo v rámci komunikácie firmy navonok. Základom všetkého nie je len komunikácia. Základom všetkého je dobre plánovaná, presne cielená, precízne riadená, zdravo manažovaná a úspešne zvládnutá komunikácia.

Viac informácií na stránke www.essence-com.com.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273