• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Vytvorme si vlastný slobodný svet bez nenávisti :)

19/07/12 Tags: NWO, slobodomurari, slobodomurárstvo, svetovláda

Mnohí z nás si dnes už celkom jasne uvedomujú, že spoločenský a ekonomický systém, v ktorom dnes žijeme, nie je skutočne slobodný a už vôbec nie demokratický v pravom slova zmysle. Myslím tým náš tzv. západný systém zastupiteľskej demokracie, ktorý sa používa vo väčšine krajín Ameriky aj Európy a tiež o východnej Ázii.

Z najnovších dôkazov a dokumentov, ktoré boli odtajnené, je jasné že už koncom 19. storočia sa vodcovia najvplyvnejších priemyselných a finančných rodín dohadovali na tom, ako dostať pod svoju kontrolu celé štát a ich vlády. V tajnosti sa stretávali a vytvárali plán, ako zneužiť demokraciu, nevzdelanosť a pod., vo svoj prospech. Na začiatku 20. storočia sa títo mocnári rozhodli rozdeliť dovtedy najväčšie a najvplyvnejšie štáty Európy, ako bolo Rakúsko-Uhorsko. Držali sa pri tom jasne hesla “rozdeľuj a panuj”. Toto rozdelenie bolo zjavne hlavným dôvodom na začatie 1. svetovej vojny. Aj keď oficiálne zdroje hovoria niečo iné.

Je toho ešte veľa, čo sa stalo za posledné storočie, ale na väčšine udalostí majú podiel tie isté priemyselnícke a finančnícke rodiny a ich vazali, ktorí chceli Svet rozdeliť pre seba. Vačšina z nich patrila medzi slobodomurárov a zrejme k nim patrí až doteraz. Ak nechcete iba počúvať a čítať niečie názory, tak Vás pozývam na poznávaciu cestu naprieč históriou Európy a Sveta v celkom inej forme ako ju poznáme zo školy či tzv. oficiálnych zdrojov. Dozviete sa mnoho faktov o tom, “kto za koho kope” a iné zaujímavé súvislosti, ktoré by mohli zmeniť Váš pohľad na súčasnú situáciu vo Svete.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273