• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Valentín – sviatok zamilovaných tento krát originálne

07/02/12 Tags: darčeky, valentín

Valentín - sviatok zamilovaných tento krát originálne

To, že sa blíži štrnásty február – deň svätého Valentína vie asi každý. Kto by na to náhodou zabudol, tak mu to veľmi jednoducho pripomenú všetky obchody, ktoré sú aktuálne preplnené srdiečkami, valentínskymi prianiami a „originálnymi“ darčekmi pre svojich milovaných. Ale to, ako tento sviatok vznikol nevie každý.

Svätý Valentín bol rímsky kňaz v čase vlády cisára Claudia. Tento cisár kvôli zlepšeniu výkonu armády zakázal svojim vojakom svadbu. Valentín to však považoval za porušenie zákonov božích, a tak potajomky oddával vojakov. Vďaka týmto činom sa stal patrónom zaľúbených a jeho sviatok sa stal i sviatkom zamilovaných.

Ak teda patríte medzi ľudí, ktorí majú tento sviatok radi a chceli by ste svoju lásku obdarovať niečím naozaj originálnym, tak zabudnite na obchody preplnené plyšovými srdiečkami a inými nezaujímavými plyšákmi. Skúste tento krát niečo neokukané a prekvapivé.

Na internete nájdete množstvo inšpirácií. Internetový obchod www.igift.sk napríklad ponúka široké spektrum kvalitného tovaru vhodného nielen na Valentína.  Či už ide o rôzne originálne budíky, pokladničky alebo iné vychytávky. Aj z týchto veci by sa určite dal vybrať krásny darček.

No tento obchod myslí aj na sviatok všetkých zamilovaných, a preto má samostatnú kategóriu Darčeky z lásky. Nájdete tu veci, ktoré potešia a zahrejú nielen pri srdci. Ak sa vám páči stále motív srdiečok, ale chceli by ste ho trošku ozvláštniť, stačí ak si vyberiete napríklad USB ohrievač v tvare srdca, hrejivé srdcia alebo aj svietiace srdiečko meniace farby. Vďaka týmto darčekom symbol srdca dostáva úplne nový rozmer. Ak by ste chceli predsa len ostať pri plyšákoch, tak skúste tento rok originálne hrejivé zvieratká, ktoré sú naozaj rozkošné a spríjemnia chladné večery.

Romantickú atmosféru nielen počas Valentína by určite vyčarila aj magická sviečka v tvare srdca, ktorá mení farby alebo podobne fungujúce svietiace ružičky. V takejto atmosfére by odvážnejší určite prijali aj nejakú zaujímavú hru ako napríklad Nevinné hrátky pre dvoch alebo Mini laškovanie, ktoré tiež nájdete v na igift.sk. Skúste kúpiť takéto darčeky a obdarovať s nimi vášho partnera a uvidíte aké divy sa budú diať.

A ak by ste chceli mať Valentína naozaj horúceho, tak stačí siahnuť po mentolovej spodnej bielizni. Tá určite rozprúdi krv v každom mužovi a možno vďaka tomu by bol tento Valentín nezabudnuteľný.

Veríme, že sme vás inšpirovali a tento rok bude váš Valentín výnimočný atmosférou aj darčekmi. Ešte viac možností ako potešiť svojich blízkych nájdete u nás.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273