• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Orientujte sa v zákonoch

05/09/12 Tags: zákony

Jednou z vecí, ktorou si nikdy nemôžeme byť plne istí je exaktné znenie zákonov. Jednak je veľmi náročné sledovať neustále aktualizácie takých zložitých súborov akými sú zákonník práce a občiansky zákonník a navyše je na trhu len málo skutočne kvalitných edícii, ktoré tieto paragrafy dokážu ponúknuť, či už online alebo na papieri, v požadovanej kvalite.

Netreba však hádzať flintu do žita, našťastie sú tu stále portály, ktoré ponúkajú prehľadný a neustále aktualizovaný zákoník práce a navyše aj občiansky zákonník.Či už sa potrebujete zorientovať vo vašich právach ako zamestnanec alebo ste zamestnávateľ, ktorý chce všetko držať v zákonných medziach, zákonník práce vám dozaista príde vhod.

No ak chcete mať podrobný prehľad i v občianskoprávnych vzťahoch a zákonoch o duševnej tvorbe, nemal by vo vašej knižnici chýbať ani občansky zákoník. Buďte vždy o krok vpred a majte prehľad v najdôležitejších pracovných a občianskych zákonoch!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273