• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Nový magazín pre mužov men.sk

07/02/12 Tags: magazín, pre mužov

Všade na internete sa rozoberajú ženské témy a problémy. Ale aby sa nezabúdalo ani na pánov, tak v novom roku vznikol nový internetový mužský magazín men.sk. Tento magazín bude prinášať mužom zaujímavé články, ktorých čítaním sa zabavia i poučia.

Magazín men.sk vám poradí napríklad v oblasti lásky, sexu a vzťahov. Na začiatok sme vám priniesli napríklad témy v ktorých sme vám poradili ako osloviť ženu, ktorá vás zaujala. A pre dobrodruhov sme priniesli aj trochu exotiky v podobe zaujímavého článku nielen o Thajsku.

Samozrejmosťou budú aj informácie so športovou tematikou. Či už pôjde o rady pri cvičení alebo nejaké nové zaujímavé športy.

V kategórii technika sa budeme snažiť priblížiť vám aktuálne novinky zo sveta počítačov, ale hlavne áut.

Ako sa vraví, zdravie je najdôležitejšie, a aj preto máme pre vás pripravenú i kategóriu zdravie. Tu nájdete rôzne informácie a rady ako si chrániť zdravie. Venovali sme sa už napríklad dobrému zraku, ale i zdravému stravovaniu.

Veríme, že množstvo mužov nájde na stránkach www.men.sk kvalitné informácie a budú nás čítať so záujmom a občas sa z našich článkov aj niečo poučia.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273