• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Kariéra, biznis, startUpy a rast nikde

22/08/11 Tags: Marketing a reklama, podnikanie, webstránky

Aj na Slovensko to prišlo !

V posledných pár mesiacoch som zaregistroval na Slovensku príval rôznych stratégii ako podnikať, ako viest úspešnú firmu, ako vybudovať úspešný štart projektov a mohli by sme pokračovať. Teším sa, že Slovensko v týchto veciach začína byt otvorené a rásť, ale je podnikanie, biznis a vôbec vysoká kariéra skutočne pre každého?

Sú úspechy pre každého?
Je to skutočne ťažká otázka ktorá má mnoho odlišných odpovedí. Môj osobný názor na túto oblasť je, že každý má na to byt úspešný v akejkoľvek oblasti. Na Slovensku a vôbec na celom svete je mnoho skrytých talentov ,ktoré majú spoločnosti čo to ponúknuť ak by sme im dali priestor. Prečo je to ale často tak, že títo ľudia sú až priam pre mnohých neviditeľný?

Čo nám chýba k úspechu?
Moja odpoveď má jedno jediné slovo – sebadôvera. Ľuďom chýba sebadôvera a správne zdravé sebavedomie. Nemýľme si ho z namyslenosťou. Som presvedčený o tom, že v každom z nás drieme duch kreativity a obrovský talent. V živote máme mnoho záujmov, ktoré nás skutočne zaujímajú a napĺňajú ak sa im venujeme. No často sme v omyle, že tieto naše záľuby nie je možné preniesť aj do reality a vďaka nim sa živiť a postaviť na nich biznis. Možno ten biznis by nemusel ani prekvitať v státisícoch eur a predsa by nám priniesol zisk. Aspoň taký, aký zarobíme v doterajších zamestnaniach. Mňa osobne zaujímali mobilné telefóny a počas štúdia na vysokej škole som si vďaka nim zarobil omnoho viac ako brigádnik za pokladňou. Robil som to čo ma skutočne zaujímalo a navyše som mal z toho slušný zisk ako študent.

Zlyhávajú aj veľké ryby?
Sebavedomie a sebadôvera sa, ale nemusia vzťahovať len na sféru podnikania a biznisu. Realita je táka, že aj tzv. veľkým žralokom chýba kus sebavedomia alebo správneho nasmerovania. Možno sa vyznajú do svojho biznisu, ale zároveň na plnej čiare zlyhávajú v osobnom živote, v rodine, vo vzťahoch či vo vnútorných problémoch. Na kontá im pribúdajú tisícky eur ktoré im každý závidíme a pritom možno doma večer plačú, lebo nezvládajú svoje rodiny alebo vnútorné stavy. Sám som spoznal ako občas človeku dobre padne jedno milé a úprimné povzbudenie alebo dobré slovo. Preto som sa rozhodol pre projekt ktorý na Slovensku chýbal. Tento nový projekt sa nesie v názve ,,nikdy sa nevzdaj´´. Toto slovné spojenie znie síce ako klišé, ale je to veta ktorej obsah má neskutočnú silu zmeniť naše myslenie a životné udalosti.

Niečo iné ako bulvár
Rozhodol som sa založiť virtuálny on-line magazín, ktorý sa zameria nielen na osobný rast človeka, ale hlavne sa ho bude snažiť povzbudiť, motivovať a občas donútiť aj zamyslieť. Máme tu bulvár, časopisy o biznise, počítačoch, móde, hudbe ,ale kde je časopis o povzbudení a dobrých správach ktoré vám po prečítaní ostanú ešte dlho v mysli a dodajú vám sebavedomie? Doteraz nebol na Slovensku nikde, ale verím ,že projekt nikdysanevzdaj.com zaplní túto medzeru .

Nenájdete tu všetko !
Čo tu nenájdete? Ak hľadáte ako rýchlo zbohatnúť alebo sa dostať hneď z depresie, tak žiaľ ste na zlej adrese. Lebo je to jednoducho nemožné. Taktiež sa nemusíte báť, že vám ponúknem semináre a kurzy za ktoré budem žiadať vstupné v stovkách eur ako to často býva v tejto oblasti. Chcem sa tu vyhnúť rečiam o super tajomstvách vesmíru a masírovaní nášho ega. Jednoducho chcem priniesť články, rozhovory, videá a zamyslenia, ktoré vás výzvu a povzbudia k úspechom a zmenám, ale v reálnom chápaní poznania tj., ukážu vám, že úspech a víťazstva sú skryté v trpezlivosti, v zdravom sebavedomí a vytrvalosti . Tieto vlastnosti sa budem snažiť na sebe samom formovať aj ja a urobím všetko preto, aby som sa týmto magazínom trafil do týchto stanovených cieľov.

Mierim na tieto cieľe
– Povzbudiť každého kto sa nachádza v problémoch – finančných, rodinných alebo osobných a ukázať, že vždy je cesta ako sa z nich dostať.
– Rozvíjať talenty a dať im priestor sa prejaviť
– pomôcť začínajúcim podnikateľom radami, návrhmi, propagáciou sprostredkovaním kontaktov atd.
– zjednotiť pozitívne mysliacich ľudí na Slovensku a organizovať semináre, školenia a konferencie v čo najdostupnejších podmienkach pre každého kto má túžbu nechať sa povzbudiť, motivovať a osobne rásť.

Štartujme spoločne
Celý projekt sa práve rozbieha, aby nabral tú správnu rýchlosť potrebujem priatelia aj vaše roztlačenie. A to spôsobíte jedine vašimi návštevami na stránkach magazínu, klikmi na články a ich zdieľaním ďalej cez sociálne siete, odporúčaním vaším známym a ja vám môžem sľúbiť, že na tomto projekte sa zvezieme všetci spoločne. Pretože tento projekt je hlavne pre vaše osobné obohatenie sa, vdýchnutie nadšenia a motivácie do vašich firiem a prostredí v ktorých sa pohybujete.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273