• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Zaujímavý bonus iba za registráciu

28/05/12 Tags: bonus za registraci, bonus za registráciu, PůjčmeSi.cz, registrujete, zaregistrujete

Aké je to jednoduché! Keď sa registrujete na novom internetovom portáli PůjčmeSi.cz, získate netradičnú odmenu. Pre všetkých registrovaných používateľov je pripravená súťaž o hodnotné ceny v celkovej sume 77.777,- Kč. Môžete sa stať napríklad novým majiteľom iPhone 4s.

A to nie je všetko! Ako „bonus za registraci“ automaticky získavate 500,- Kč. Bez veľkej námahy a žiadnych vstupných nákladov. Iba niekoľko minút strávených pri počítači Vám prinesie takýto zaujímavý zárobok. Komu by sa to nepáčilo?

A to nie je všetkým príjemným prekvapeniam koniec! Ak sa zaregistrujete a privediete na portál PůjčmeSi.cz ďalších aktívnych používateľov, dostanete, okrem provízie, veľmi príjemný bonus – 50 korún českých za každého účastníka. Bolo by škoda nevyužiť takúto skvelú ponuku, veď získanie bonusu a hodnotných odmien je také jednoduché!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273