• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Výhody a nevýhody pôžičky bez registra

11/01/12 Tags: pôžička, pozicky, pôžičky bez registra

Spôsobov ako získať v dnešnej dobe finančnú injekciu je hneď niekoľko. Asi najvyužívanejším a najvýhodnejším spôsobom je podanie žiadosti o bankový úver. Ako možný budúci klient sa však stretnete s podmienkami, ktoré musíte splniť. Jedná sa napríklad o predloženie dokladov, ktoré bude od Vás banka vyžadovať. Najbežnejšie vyžadovaný je doklad potvrdzujúci výšku príjmu. Pracovník banky vás okrem iného upozorní aj na kontrolu záznamov v registri dlžníkov. Overením Vašej osoby v registri dlžníkov banka zisťuje informácie o Vašich predchádzajúcich záväzkoch a či ste si ich plnili svedomito. Ak sa chcete vyhnúť overovaniu v registri alebo nechcete alebo nemôže predložiť doklad o výške Vášho príjmu, nezostáva Vám nič iné, len využiť služby nebankového sektora. V ponukách veriteľov z nebankových subjektov sa totižto nachádzajú pôžičky bez registra. Už podľa názvu jednoznačne rozpoznáte, že sa jedná o produkt hodný pozornosti. Jedná sa totižto o produkt ktorý má hneď niekoľko výhod. Najdôležitejšou výhodou je to, že vôbec nezáleží na vašej doterajšej platobnej histórii. Aj keď sa vaše meno vplyvom neskorého splácania predošlého úveru dostalo do databázy nespoľahlivých osôb, stále máte veľkú šancu na uzavretie pôžičky bez registra. Pochopiteľne veriteľ bude od Vás očakávať istú záruku, že dokážete pôžičku na rozdiel od minulosti splácať. Preto budete musieť predlžiť potvrdenie o príjme, aby ste veriteľovi ukázali, že príjem máte a že budete pravidelné splátky splácať riadne a včas. Ak príjem nemáte, je možnosť ručenia nehnuteľnosťou alebo ručiteľom. Ak ani to nie ste schopný zabezpečiť, tak potom Vám nezostáva nič iné len sa zmieriť s vysokými úrokmi a poplatkami. Dnes Vám totižto nikto nedá nič zadarmo a už vôbec nie nebankový subjekt.
Čiastku, ktorú získate v rámci pôžičky využite na financovanie základných životných potrieb a nie na zaobstaranie drahej elektroniky či vyhodenie si z kopýtka na dovolenke. Peniaze získané prostredníctvom nebankových pôžičiek nie sú vôbec lacné a treba rátať s tým, že ich niekoľkonásobne preplatíte.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273