• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Pôžičky pre ľudí so záznamom v registri

03/01/12 Tags: pôžička, pozicky, pôžičky bez registra, úver

Každý z času na čas spraví chybu alebo neuhradí včas faktúru či splátku. Ak ste aj vy mali v minulosti problém so splácaním, či už zámerný alebo v dôsledku pozabudnutia, určite už svoju chybu ľutujete.

Vačšina výhodných úverov je podmienená tým, že nemáte záznam v registri. Ak ste sa v registri dlžníkov ocitli, tak ste si uzavreli cestu na získanie výhodne úročeného úveru. Nevešajte však hlavu, existujú nebankové pôžičky bez registra, ktoré sa tešia obrovskej popularite hlavne preto, že sa pri nich nenahliada do registra dlžníkov. To, či máte alebo nemáte záznam v registri veriteľa nebude zaujímať.

Samozrejme táto pôžička má aj jeden háčik a tým je vysoká cena a naozaj vysoký úrok, ktorý je pre tento typ pôžičky charakteristický. Každému musí byť jasné, že poskytovateľ úveru bez registra znáša naozaj vysoké riziko, že dlžník mu požičané peniaze nevráti. Z tohto dôvodu sú tieto pôžičky úročené vysokým úrokom.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273