• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Pôžička za pár minút!

20/06/11

Zaujal Vás názov tohto článku, no neveríte mu? Tak čítajte ďalej, snáď Vás presvedčíme!

Naša pôžička sa dá získať rýchlo, jednoducho a pohodlne! Žiadosť je možné zaslať vo forme SMS správy alebo online žiadosti, pričom o jej schválení budete informovaní do 30 minút!

Do žiadosti stačí zadať základné údaje o žiadateľovi a výšku požadovanej sumy.

Keďže sú naše pôžičky bezúčelové, nie je potrebné dokladovať ani inak informovať o dôvode, pre ktorý pôžičku požadujete. Rovnako nie je potrebné dokladovať výšku Vášho príjmu či záložné právo k nehnuteľnosti. O pôžičku tak môže žiadať každý, kto ju potrebuje.

Výška pôžičky sa pohybuje od 25 do 250 Eur a je pre ne charakteristická rýchlosť, kvalita a diskrétnosť. Pri snahe poskytnúť zákazníkom finančnú pomoc kedykoľvek to potrebujú sa snažíme poskytovať služby aj tak, aby bolo zachované klientovo pohodlie!

Splatnosť našej pôžičky sa pohybuje od 1 do 2 týždňov, pričom je však možné túto dobu v prípade potreby predĺžiť. Po splatení pôžičky môžete žiadať o ďalšiu, za ešte výhodnejších podmienok.

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás!

V prípade finančnej tiesne Vám radi pomôžeme!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273