• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Pôžička bez potvrdenia príjmu

15/11/11 Tags: pozicky, pôžičky bez dokladovania príjmu, pôžičky online

Máte malý alebo žiaden príjem a potrebujete požičať? Pravdepodobne v banke sa nedočkáte pôžičky, lebo banka bude od Vás požadovať záruky. Takže Vám nezostáva nič iné, len sa poobzerať po nebankových inštitúciách, ktoré ponúkajú pôžičky aj pre ľudí s nízkym, respektíve žiadnym príjmom. Aký je teda rozdiel medzi bankou a týmito nebankovými spoločnosťami.
Bankové inštitúcie majú veľmi prísne podmienky pre schvaľovanie úverov, pretože sa chcú vyhnúť problémom s prípadnými neplatičmi. Na druhej strane sú nebankové spoločnosti ako napríklad Cetelem, ktoré existujú a fungujú predovšetkým preto, že banky majú prísne podmienky. Profitujú tak práve na medzere, ktorá je vytvorená vďaka bankám. Tieto nebankové spoločnosti ponúkajú totižto pôžičky bez dokladovania príjmu pre nezamestnaných, pre dôchodcov s nízkym dôchodkom prípadne aj pre ženy na materskej. Ako je z názvu zrejmé, tieto úvery sú vhodné a dokonca aj priamo určené pre tých, ktorí sú bez práce. Je to možné z toho dôvodu, že nie je vyžadovaný doklad o výške príjmov. Koľko zarábate, alebo či vôbec zarábate, v tomto prípade vôbec nie je podstatné. Preto je tento produkt často označovaný ako pôžička bez dokladovania príjmu.
Pôžičky pre nezamestnaných sa stali jednoznačne najvyhľadávanejším a najobľúbenejším nebankovým produktom. Pôžička bez dokladovania príjmov je obľúbená pochopiteľne u nezamestnaných, ale aj u študentov, dôchodcov ale aj u matiek na materskej dovolenke. Výhodou je dostupnosť pre každého, môžnosť vybavenia pôžičky online, prostredníctvom internetu a z pohodlia domova. Nevýhodou je vysoký úrok, takže treba počítať s tým, že vrátiť budete musieť oveľa viac, ako ste si požičali.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273