• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Online pôžičky

27/05/11 Tags: online, podnikanie

Dnes vybavíte online všetko, tak prečo by ste si cez internet nemohli aj požičať peniaze?

Je to jednoduchšie, ako si možno myslíte. Vyplníte žiadosť o pôžičku, odošlete ju a len čakáte na odpoveď spoločnosti. Tá vo väčšine prípadov býva kladná. Samozrejme existujú aj výnimky. Nezamestnaným nepožičia asi nikto, iba špekulanti.

Naša spoločnosť požičiava tým, ktorí majú príjem a snažíme sa posúdiť reálnu schopnosť klienta splácať pôžičku. Čo sa týka úrokov, tak dá sa povedať, že sú primerané. Respektíve sa nejedná ani o úroky, ale skôr o poplatok za vybavenie pôžičky. Ten sa pohybuje okolo 20% čo je pri takýchto nízkych sumách a rizikových klientov bežná prax. Pôžičky sú tak relatívne výhodné. Samozrejme v banke získate nižší úrok, ale na druhú stranu všetko bude trvať minimálne dvakrát tak dlho.

Ak teda potrebujete rýchlo peniaze, tak si ich vybavte ako moderný človek cez internet. Je to jednoduchšie, rýchlejšie a samozrejme aj pohodlnejšie.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273