• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Kto a prečo si požičiava peniaze

24/10/11

Existuje veľa múdrych kníh, ktoré sa zaoberajú peniazmi a finančníctvom. Pôžička a požičiavanie peňazí je kapitola sama o sebe, ale priznajte sami, koľko kníh na tému peniaze ste prečítali? Predsa len ale minimálne jedna stojí za to. Napísal ju Robert Kiyosaki a volá sa Bohatý otec, chudobný otec. Kiyosaki nebol nikdy veľký spisovateľ, dokonca zo svojho materinského jazyka prepadal. Napriek tomu sa vďaka svojim knihám stal autorom bestsellerov, teda jedných z najpredávanejších kníh.

Kiyosaki mal skutočného otca, ktorého nazýva chudobným, pretože chudobné bolo jeho myslenie, hoci to bol vážený učiteľ. Druhý otec bol bohatý. Bol to otec jeho kamaráta a priateľa z detstva, podnikal, nakupoval pozemky a stal sa tak jedným z najbohatších ľudí Havaja tej doby.

Okrem iného Kiyosakiho naučil, že existuje dobrý dlh a zlý dlh. Teda dobrá a zlá pôžička a preto sa o ňom zmieňujeme. Viac na PR Clanky, Kto a prečo si požičiava peniaze.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273