• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Kreditná karta a pôžička od Citibank

06/01/13 Tags: pôžička, pozicka bez dokladovania prijmu, pozicky

Používate kreditnú kartu, alebo by ste radi začali a hľadáte vhodný produkt na ktorý môžete získať aj výhodnú produkt na pôžičky? Kreditné karty ponúkajú rôzne banky, v dnešnom článku sa bližšie pozrieme na kreditnú kartu od Citibank. Aké výhody vám ponúka oproti bežnej karte a pôžičke?

Kreditné karty sú všeobecne obľúbené a rozšírené bankové produkty, ktoré umožňujú ľahké čerpanie peňazí a pri splnení podmienok aj bezúročne, čiže získavate bezúročnú pôžičku! Môžu ich poskytovať aj nebankové spoločnosti. Kreditnú kartu definujeme ako platobnú kartu spájajúcu sa s revolvingovým úverom, čo znamená, že ide o krátkodobý úver, ktorý je možný obnovovať, aspoň v prípade, že sú dodržané určité pravidlá, predovšetkým doba splatnosti. Revolvingový úver, ktorý za určitých podmienok slúži ako bezúročná pôžička odporúča používať aj správca dlhov. Odporúčame sledovať aj náš ďalší blog so zameraním sa na Pôžičky a Úvery. Viac na Kreditná karta a pôžička od Citibank.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273