• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Čo tak si dať dobrú pôžičku

25/11/11 Tags: pôžičky bez dokladovania príjmu, pôžičky online, pôžičky pre nezamestnaných

Dnešný trh ponúka už neprehľadné množstvo poskytovateľov a sprostredkovateľov pre pôžičky. Ak potrebujete teda úver, v prípade správneho výberu, zriadenie môže byť veľmi jednoduché. Iste prvou možnosťou, ktorá vás napadne, je zriadenie pôžičky v banke. Viac na osobnom blogu, článok Čo tak si dať dobrú pôžičku.

Toto rozhodnutie však nemusí byť najrozumnejšie, áno, banky ponúka kvalitné a bezpečné pôžičky, ich zriadenie je však zdĺhavé a získať ich môže byť náročné, pre mnohých až nemožné. Banky majú totiž v súčasnosti extrémne prísne podmienky pre schvaľovanie úverov. Snažia sa týmto spôsobom minimalizovať počet prípadných neplatičov. Banková pôžička vám bude jednoznačne zamietnutá v prípade, ak nie sú vaše príjmy dostatočne vysoké. Úver nezískate ani v prípade, ak ste v minulosti mali problémy so splácaním a ocitli ste sa v registri dlžníkov.

Ak si nemôžete dovoliť bankový úver, riešením sú nebankové pôžičky, napríklad aj pôžičky bez dokladovania príjmu, ktorých dostupnosť je oveľa jednoduchšia. Banková spoločnosť totiž ponúka produkty určené priamo tým, ktorí si úver v banke môžu dovoliť. So zriadením pôžičky u nebankovej spoločnosti nemusíte mať hrôzu, pretože tieto produkty sú veľmi vyvážené, bezpečné a pri správnej voľbe spoločnosti majú na trhu aj tradíciu.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273