• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Alternatívny spôsob vybavenia pôžičky

12/11/12 Tags: pôžička, pozicky, pôžičky bez dokladovania príjmu

Na dnešnom trhu sa nachádza skutočne veľké množstvo nebankových spoločností, ktoré ponúkajú alternatívne pozicky a riešenie pre všetkých, ktorí si úver v banke nemôžu dovoliť. Bankové úvery totiž rozhodne nie sú vhodné pre každého, pretože banky majú veľmi prísne podmienky pre schvaľovanie úverov. Typickým nebankovým produktom sú pozicky bez dokladovania prijmu. Ak máte nízky príjem a napriek tomu by ste si úver radi zriadili, jedná sa o ideálnu voľbu. Nie je tu totiž vyžadovaný doklad o výške príjmov, takže vám bude produkt zriadený bez ohľadu na tom, aké veľké vaše príjmy sú. Pôžičku dostanete aj v prípade, ak ste bez práce. Preto sú častými záujemcovia ženy na materskej dovolenke, pre ktoré je to prakticky jediná možnosť finančnej injekcie.

Ďalším obľúbeným riešením sú pôžičky bez registra. Tie sú zriaďované bez nahliadnutia do registra dlžníkov, takže budú zriadené všetkým, ktorí mali alebo majú problémy so splácaním a ocitli sa v registri dlžníkov. Do registra je totiž veľmi ľahké sa dostať, stačí len zabudnúť niekoľko splátok a už sa v registri nachádzate. Naopak, dostať sa z neho je neskutočne ťažké. Totiž aj po splatení všetkých dlhov sa v registri dlžníkov nachádzate ešte dlho. A ak hľadáte konkrétny produkt a stále sa nemôžete rozhodnúť, pôžička bez registra môže byť jasným riešením. Odporúčame aj stránku Pôžičky online. Viac na Alternatívny spôsob vybavenia pôžičky.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273