• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako zvýšiť bonitu, kredit pre pôžičky

25/10/11

Ak ste si ešte nikdy pôžičku alebo úver nebrali, tak ste pre banky veľká neznáma. Nemôžete sa teda diviť, že k vám pristupujú ako k cudzincovi a nejaký väčší obnos peňazí vám len tak nepožičia. V USA sú ešte prísnejšie. Novým záujemcom banky často požičajú len napr. 500 USD. Ak dlžník sumu riadne splatí, dostanú nabudúce väčšiu sumu. Keď potom majú už históriu niekoľkých rokov perfektného splácania a žiadnych iných prehreškov, nie je pre ne problém požičať aj 50.000 $ formou hypopôžičky, tzn., zabezpečenia záväzku nehnuteľnosťou. Svoju reputáciu, svoj kredit si musíte vybudovať.

U nás banky tak prísne nie sú a hneď na začiatku si môžete požičať viac. Kontrolujú ale príjmy a nízkym príjmom opäť nemusíte žiadnu pôžičku dostať.

Pôžička od nebankových inštitúcií je jednoduhšia, pretože nehľadia na vašu minulosť v mnohých prípadoch nepozerajú ani údaje v registri dlžníkov. Nikdy ale dopredu neviete, či bude vaša žiadosť o pôžičku schválená alebo nie. Viac na PR Clanky, Ako zvýšiť bonitu, kredit pre pôžičky.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273