• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Vychutnajte si dovolenku! Cestujte bezpečne, cestujte s ročným cestovným poistením! Novinka!

13/07/11

Cestujete do roka hneď niekoľkokrát? Cestujete často? Veľa z nás chodí na krátke, ale zato veľmi intenzívne či už športové výlety ako napríklad v zime to môže byť obľúbené lyžovanie, snowboardovanie , na jar chodíme na túry a v lete k moru. Rovnako sa k tomu môže pridružiť aj pracovná cesta a to máte hneď niekoľko vycestovaní do zahraničia. Ak chceme cestovať bezpečne, po každé si vybavujeme cestovné poistenie. Ak je to raz do roka, tak nám to neprekáža, ale viackrát do roka, to už môže byť problém. Vtedy sa možno rozhodujete či si máte alebo nemáte uzatvoriť cestovné poistenie!

Cestujte s nami bezpečne!

Stačí aby Vás na služobnej ceste alebo len na pár dňovom výlete rozbolel zub alebo by ste si nebodaj zlomili ruku Vy alebo niekto z Vašej rodiny, tak vtedy musíte navštíviť lekára – špecialistu. Bez  cestovného poistenia sa môžu ceny za takto ošetrené zranenia môžu vyšplhať na horibilné sumy. Nič príjemné a nikto by to nechcel zažiť, bohužiaľ  sme len ľudia a preto nás zranenia a ochorenia, bolesti zubov neobchádzajú ani v zahraničí. Ako sa hovorí istota je blbec! Raz si nedáte cestovné poistenie a niečo sa stane! Neriskujte s Vaším zdravím a zdravím Vašich blízkych, neoplatí sa to!

Neváhajte nad cestovným poistením, neoplatí sa to, zabezpečte si radšej výhodnejšie ročné cestovné poistenie. Porovnajte si ceny poistných produktov pre ročné cestovné poistenie – pohodlne, rýchlo!

Pre Vašu bezpečnosť je ideálne sa chrániť a to v podobe Ročného cestovného poistenia!

Ročné cestovné poistenie je veľmi výhodné pre každého, šetrí najmä Vaše peňaženky! Oplatí sa, ak cestujete často a vtedy platíte oveľa menej ako pri krátkodobom cestovom poistení!

Ušetrite si svoje financie a čas!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273