• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Turistika, dovolenka a ubytovanie na Slovensku

10/04/15

Pôjdete na turistiku, dovolenku a potrebujete kvalitné ubytovanie? Náš portál Vám ponúka prehľad ubytovania na Slovensku.

Na portáli nájdete výhodné – akciové ponuky ubytovania. 1-2-3-ubytovanie.sk vám umožní rýchlejšie a pohodlnejšie vyhľadať ubytovanie podľa Vašich predstáv. Rezervácia ubytovania zo stránky je priamo u majiteľa objektu. Na našej stránke ubytovacie zariadenia ponúkajú výhodné ubytovanie počas prázdnin – jarné prázdniny, letné prázdniny, zimné prázdniny, počas sviatkov – Nový rok, Valentín, Veľká noc, Vianoce, Silvester alebo výhodné ubytovanie počas víkendov a všedných dní v priebehu celého roka. Neviete si vybrať vhodné ubytovanie? Ako prvý a zatiaľ jediný ubytovací portál na Slovensku Vám od júna 2010 prinášame možnosť pozrieť si panoramatické fotografie – 3D virtuálne prehliadky niektorých ubytovacích zariadení. Na týchto panoramatických fotografiách uvidíte detaily, ktoré by ste na klasickej fotke nikdy nevideli. Poprechádzajte sa už teraz z pohodlia vášho domova po objekte alebo po záhrade, priblížte si detaily a rezervujte ubytovanie. Prehľadná ponuka ubytovacích zariadení na tejto stránke nájdete ponuku 3221 ubytovacích zariadení na Slovensku.  Ponúkate ubytovanie? Na portáli máme 3221 spokojných ubytovateľov, ktorý prezentujú svoje ubytovanie na našich stránkach. Vyberte si jednu z možností prezentácie a pridajte sa k nám. Náklady na prezentáciu sa vám vrátia už po jednej rezervácii ubytovania z našej stránky a pri prezentácii STANDARD dostanete od nás ako bonus web stránku zadarmo.

Informácie na 1-2-3-ubytovanie@1-2-3-ubytovanie.sk

 

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273