• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Letenky od Delta Air Lines

05/09/11 Tags: cestovanie, dovolenka, letenky

Americká letecká spoločnosť Delta Air Lines je podľa veľkosti letky a počtu prepravených cestujúcich ročne, najväčšou aerolinkou na svete. Od roku 1925 niekoľkokrát zmenila svoje meno, no súčasný názov používa od roku 1945.

Firma s viac ako 80 000 zamestnancami po celom svete, sídli v Atlante, štát Georgia, kde sa nachádza najfrekventovanejšie medzinárodné letisko na svete. Viac ako 700 lietadiel letky Delty má základne aj v Detroite, Cincinnati, New Yorku, Salt Lake City, Memphise, Minneapolise, Tokiu a Amsterdame.

Ročne ponúka služby pre viac ako 160 miliónov zákazníkov. Pri cestovaní po USA, alebo aj mimo neho, takmer všade sa stretnete s letmi tejto spoločnosti. Svojou sieťou, ktorá je najhustejšia na svete, spája Delta Air Lines 356 miest v 65 krajinách šiestich kontinentov.

Dcérske letecké spoločnosti Delty sú Comair, Delta Shuttle a Delta AirElite. Svojim zákazníkom ponúkajú denne viac ako 13 000 letov. Delta Air Lines je zakladateľom aliancie Sky Team a ich pravidelní klienti môžu využívať najväčší vernostný program SkyMiles. Lietanie s leteckou spoločnosťou Delta je úplne pohodlné, pretože ponúka lacné letenky a celý rad služieb svojim zákazníkom, napríklad občerstvenie, jedlá a nápoje, pomoc pri mimoriadnych udalostiach, zdravotnú starostlivosť, starostlivosť o život, zábavu i osobitnú starostlivosť o starých ľudí, deti a tehotné ženy.

No nielen lacné letenky a balíčky dovoleniek má v ponuke, ale na svojich stránkach usmerňuje klientov ako získavať míle a zarábať viac. Delta investuje viac ako 2 miliardy USD do roku 2013 na letiskové zariadenia a globálne produkty, služby a technológie, na podporu skvalitnenia cestovania zákazníkov vo vzduchu i na zemi.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273