• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Letenky od ČSA

06/07/12 Tags: letenky

Český aeroholding je názov akciovej spoločnosti, ktorá vznikla zlúčením Českých aerolínií a Letiska Praha v marci 2011. V stratových ČSA už predtým prebiehala reštrukturalizácia firmy. Boli vytvorené špecializované dcérske spoločnosti a tieto sa postupne začleňujú do aeroholdingu, no sú naďalej obchodne samostatné. Vedenie akciovej spoločnosti bolo zvolené na ustanovujúcom zasadnutí a predsedom predstavenstva sa stal Miroslav Dvořák, podpredsedami Peter Vlasák a Philippe Moreels. K dnešnému dňu je teda súčasťou aeroholdingu 5 dcérskych spoločností a ako posledné sa pridajú v dohľadnej dobe ČSA. Letište Praha,a.s. prevádzkuje najväčšie české medzinárodné letisko, na ktorom odbaví ročne 11-12 miliónov cestujúcich. Okolo 50 leteckých spoločností tu zabezpečuje spojenie so 130 miestami v celom svete.

České aerolínie,a.s. majú v ponuke letenky a lety do viac ako 80 destinácií. K dispozícii sú samozrejme aj on-line služby, takže k letenkám sa klient dostane i z pohodlia domova. ČSA v spolupráci s Etihad Airways ponúka okrem mnohých ďalších destinácií, letenky do Bangkoku alebo Abu Dhabi, Dubaji, Seychels a Maldivy. Vďaka tejto spolupráci môžu tiež ponúknuť i letenky do Austrálie alebo letenky do Južnej Afriky. Odbavovanie všetkých typov lietadiel a kompletných služieb klientov, včetne predaja leteniek, zaisťuje 24 hodín denne, Czech Airlines Handlin,a.s. Dcérska spoločnosť HOLIDAYS Czech Airlines,a.s. je cestovná kancelária, ktorá má bohatú škálu služieb a zabezpečuje charterovú dopravu. CSA Services, s.r.o. je personálna agentúra a kontaktné centrum, ktoré sprostredkováva zamestnancov na rôzne pracovné pozície, zaisťuje služby a predaj, a tiež zvyšovanie vzdelania a poradenstvo v oblasti rozvoja ľudských zdrojov. Czech Airlines Technics,a.s. dodáva vysoko kvalifikované činnosti a pravidelný certifikovaný servis lietadiel a leteckej techniky, mnohým medzinárodným leteckým spoločnostiam vo svete.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273