• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Last minute

04/02/13 Tags: cestovanie

Prečo rozmýšľať nad Vašou dovolenkou už teraz
Leto je ešte ďaleko, ale už teraz sa mnohí z nás tešia naň tešia, a tí šťastnejší aj na letnú dovolenku pri mori. A prečo si ju nevybrať už teraz? Takto budete vedieť už presne, na akých miestach si budete leto užívať, a môžete počítať už aj dni do tohto očakávaného dátumu, keď budete vedieť dátum jej začatia. Ale kde si ju vybrať? najdovolenky.com sú tým správnym miestom.
Vyberte si zájazd už teraz
Máte o svojej dovolenke konkrétnu predstavu? Pre vás je tu vyhľadávanie zájazdov. Stačí zadať kritériá, ktoré by mala vaša dovolenka spĺňať, ako sú názov destinácie alebo hotela, krajina, destinácia, dátum odchodu, spôsob dopravy a miesto odletu. Nestačí vám to? Tak využite rozšírené vyhľadávanie. Tu si môžete určiť počet hviezdičiek hotela, počet dní dovolenky, dátum návratu, cenu, typ zájazdu a možnosti stravy. A v obidvoch prípadoch samozrejme môžete zadať, či máte záujem len o last minute alebo first minute.
Poistenie nie je problém
Nikto rozumný by necestoval bez poistenia, ale kde si takéto poistenie vybaviť? Nikam nemusíte chodiť, Vaše poistenie si tiež môžete jednoducho vybaviť online. Odkaz na vaše poistenie nájdete v sekcii poistenie na najdovolenky.com Potom už nemusíte mať obavy, že v prípade nejakej nehody bude celé riešenie na vás, o všetko sa postará vaše poistenie.
Nemecké cestovné kancelárie
Svoj zájazd si tu môžete vybrať z ponuky nemeckých cestovných kancelárií. A prečo?
● ceny až o 45% nižšie ako u slovenských CK
● vždy konečné ceny, žiadne skryté poplatky
● zájazdy zostavené na mieru
● priame zastúpenie nemeckých a rakúskych CK
● kvalita a spoľahlivosť vďaka zahraničným partnerom
● odlety možné z Prahy alebo z Viedne
Na poslednú chvíľu už teraz
Viete, že chcete dovolenku iba ako last minute? Tak si jednoducho kliknite sem a môžete si vyberať zo stoviek last minute ponúk. Môžete si ich zoradiť podľa ceny, najvyššej alebo najnižšej, to je už na vás.
Aké sú ešte ďalšie výhody?
● parkovanie na letisku v Bratislave (možnosť parkovania na zabezpečenom parkovisku 5 minút od letiska)
● aktuálne počasie pre vybrané destinácie
● callback (vyžiadate si informáciu, ktorú ste na stránke nenašli, a následne dostanete na ňu odpoveď)
● kurzový lístok

Ani ste o dovolenke nerozmýšľali a článok ste si prečítali len tak, pre informáciu, no pri čítaní ste si tú svoju dovolenku začali predstavovať a tešiť sa na ňu? Je to tak? Tak si kliknite na stránku a s chuťou si ju vyberte, aby ste sa mali na čo tešiť. Je veľká pravdepodobnosť, že to bude vaša naj dovolenka.

Portál nájdete na stránke: http://www.najdovolenky.com/

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273