• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Jarné prázdniny 2013

15/09/12 Tags: cestovanie

Prídite si užiť perfektné jarné prázdniny 2013 na chatu Uhorčík, Ilčík alebo Rajnoha do Terchovej. Lyžovať budete v 5-hviezdičkovom lyžiarskom stredisku Vrátna. Po lyžovačke si dáte skvelý relax vo wellness centre, ktoré sa nachádza priamo v chate!

Na jarné prázdniny 2013 sme pre vás pripravili zaujímavé balíčky. Tak napríklad už za 178,50 EUR/osoba/7 nocí môžete mať pobyt na chate s lyžovačkou vo Vrátnej doline (5-dňový skipass v cene) aj s wellness (2 vstupy v cene). Aby to nebolo málo, ponúkame ešte veľa ďalších zimných atrakcií na spestrenie vášho pobytu – napríklad Výlety na snežniciach, Stopárstvo – organizované pozorovanie zvery a ich stôp vo voľnej prírode, Lavínový program, Gastronomické večery a veľa ďalšieho.

Lyžiarske stredisko Vrátna ponúka 17 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 14 km, 12 vlekov a 2 lanovky. Na svoje si tu prídu skúsení lyžiari aj začiatočníci, ale aj rodiny s deťmi. K dispozícii je pre deti detský park Kids Zone. Pre snowboardistov zase snowboard park s 2 skokmi a 5 prekážkami.

Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť stráviť jarné prázdniny 2013 na chate s pestrým programom. Zoberte svoju rodinu alebo známych a vyrazte do Terchovej. Tešíme sa na vás.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273