• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Hotel AVANCE****, Bratislava

17/09/11 Tags: Bratislava, hotel, ubytovanie

Vychutnajte si krásy starej Bratislavy naplno. Štvorhviezdičkový Hotel AVANCE v centre mesta ponúka všetky výhody komfortného ubytovania, nadštandardných služieb a príjemného, profesionálne školeného personálu v jednom.

Vďaka lukratívnemu umiestneniu v centre mesta sa v priebehu niekoľkých minút dostanete na všetky zaujímavé a najviac navštevované miesta (Hviezdoslavovo námestie, stará budova SND, Kaviareň REDUTA a i.) a naplno si tak vychutnáte krásy slovenskej metropoly.

Prvotriedne služby v kombinácii s nadštandardným zariadením zaručene uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov. Okrem štandardných izieb s plnohodnotným vybavením hotel svojim návštevníkom ponúka niekoľko apartmánov a pre maximálne pohodlie  je neustále pripravený jeden prezidentský apartmán. Moderné, starostlivo vybrané zariadenie každej izby zaručuje komfort a plnohodnotný oddych, ktorý si zaslúžite.

Služby komplexne dopĺňa príjemná hotelová reštaurácia s bohatým medzinárodným jedálnym a nápojovým lístkom, podkrovné wellness centrum a pre hotelových hostí v rámci relaxu je možnosť zabezpečiť aj klasické, či thajské masáže.

Hotel disponuje vlastným parkoviskom a kongresovou sálou, čo z neho tvorí ideálne miesto nie len na oddych, ale aj organizovanie školení, seminárov, workshopov, predvádzacích akcií či obchodných rokovaní na profesionálnej úrovni.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273