• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Dovolenka v Bojniciach

02/06/11 Tags: cestovanie, dovolenka

Dovolenka je pre každého čas veľmi vzácny a očakávaný. Môžeme ju stráviť pracovne, alebo sa  z nej môže stať výnimočná udalosť, na ktorú sa teší celá rodina. Venovať čas deťom, svojmu partnerovi alebo priateľom  a spolu s nimi zažiť pekné chvíle sa isto oplatí.

Veľa možností a akcií na jednom mieste to sú Bojnice. Bojnický zámok nám počas celého roka ponúka veľa podujatí, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá sa hodí práve vám. Medzinárodný festival duchov a strašidiel, Rozprávkový zámok, Rytierske dni a mnoho ďalších. V meste je mnoho múzeí a galéria. Posedenie v príjemnej kaviarničke alebo na terase je často spríjemnené sprievodným programom. Deti uvítajú návštevu Bojnickej zoo, kde uvidia slonov, opice, medveďov a dosýta sa vyskáču na rôznych atrakciách. Túžite po relaxe v kúpeľoch alebo sa chcete vyblázniť s deťmi na kúpalisku?  Všetko je na dosah.

Po aktívnom dni je dôležité ubytovanie. Úslužný personál, výborné služby  a starostlivosť spríjemnia celú dovolenku. Bojnice sú zvyknuté na turistov, preto ubytovanie je tu na dobrej úrovni. Napríklad Penzión Hujer ponúka dvojposteľové izby aj apartmány, s možnosťou prístelku.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273