• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Dovolenka s deťmi

08/05/12 Tags: cestovanie, deti

Ak sa vy ani vaše deti nevedia dočkať dovolenky, máme pre vás jeden skvelý tip. Vieme, že dovolenka s deťmi môže byť náročná a vy si predsa počas dovolenky potrebujete aj oddýchnuť. Preto by sme vám radi predstavili chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tieto chaty sú špeciálne pripravené pre dovolenku s deťmi. Od Únie materských centier sme získali certifikát Vstúpte s dieťaťom.

V chate sa môžete ubytovať v izbách pre 2, 3 alebo 4 osoby. V prípade poteby vám v izbe pripravíme detskú posieľku. V každej izbe máte k dispozícii kúpeľňu a wc. Na prízemí je v chate spoločenská miestnosť so spoločenskými hrami.

Najväčšiu zábavu si deti užijú pri chate na detskom ihrisku s preliezkami, šmykľavkami, hojdačkami a pieskoviskom. Deti ho môžu využívať neobmedzene počas celého pobytu. Vy si zatiaľ môžete užívať relaxu pri chate. Dovolenka s deťmi tak bude príjemná a nebude taká náročná. S deťmi môžete vyraziť aj na výlety v okolí. Tešíme sa, ak si ako cieľ vašej dovolenky vyberiete Terchovú a ubytovanie na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273