• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Aquasleep – skvelé ubytovanie v meste Veľký Meder

30/06/16

Príjemné tiché prostredie na kraji mesta, kvalitné a pohodlné ubytovanie s rodinnou atmosférou, celoročná prevádzka, blízkosť termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder – v krátkosti to všetko je charakteristické pre apartmány Aquasleep v kúpeľnom meste Veľký Meder, ktoré Vám zaručujú skvelé ubytovanie.

Apartmány Aquasleep pozostávajú z troch novostavaných ubytovacích zariadení: Apartmán Földes, Apartmán Aquasleep a Apartmán Aquasleep II. Ubytovanie disponuje plne vybavenou kuchyňou (elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), kuchynským sortimentom na prípravu jedál a ďalšími kuchynskými pomôckami, jedálňou, kúpeľňou, TV a bezplatním WIFI pripojením. V rámci doplnkových služieb môžu hostia bezplatne využívať parkovisko, majú možnosť grilovania a posedenia na dvore.

Ďalšou výhodnou službou ubytovacieho zariadenia je poskytnutie zvýhodnených čipových náramkov na celodenný vstup do Thermal Corvinus Veľký Meder, ktorý sa nachádza iba 120 metrov od ubytovania.

Aquasleep ponúka ubytovanie pre širokú vrstvu návštevníkov – pre rodiny s deťmi, pre mladých, aj pre športovo orientovaných hos­tí. Pre najmenšie ratolesti je k dispozícii detský kútik a vo vonkajšom areáli detské hojdačky.

Apartmány Aquasleep v kúpeľnom meste Veľký Meder s realizovaním svojich cieľov – poskytovať kvalitné a pohodlné ubytovanie vyhovujúce dnešným požiadavkám – prispejú k príjemnému stráveniu dovolenky.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273