• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako zlepšiť vzťahy na pracovisku

01/05/17

Dobrá a harmonická firemná kultúra je základom každej úspešnej spoločnosti. Na niektorých pracoviskách sa môžete cítiť pohodlne, na iných zas naopak. Mnohé firmy preto organizujú rôzne stretnutia po práci, niekedy i s členmi rodiny. Snažia sa tak utužovať vzťahy zamestnancov mimo pracoviska, čo neskôr môže mať pozitívny efekt na ich výkonnosť a výsledky, rovnako ako i na úspešnosť samotnej firmy.

Čo všetko by ste mali vedieť o tom, ako zorganizovať kvalitné firemné eventy? Zmena v pracovnom prostredí je veľmi dôležitá. Žiaden kvalitný manažér by nemal podceňovať budovanie vzťahov na pracovisku. Vytvorením firemného eventu stúpne u zamestnancov morálka a tímový duch.

Je potrebné vybrať vhodné miesto pre udalosť, ako je napríklad teambuilding. Taký teambuilding môže trvať aj dva dni. Zabezpečte luxusné ubytovanie  v hotely alebo iných dostupných ubytovniach v blízkosti vášho pracovného eventu. Ak chcete vašich ľudí zabaviť, ale i niečomu počas teambuldingu priučiť, môžete do harmonogramu zapojiť rôzne aktivity. Prezentácie, vzdelávacie prednášky a iné skupinové a športové aktivity, budú skvelým odreagovaním pre každého.

To sú momenty, vďaka ktorým sa všetci spoja a spolupracujú. Nakoniec si z takéhoto firemného eventu odnesie každý niečo. Dôležité je, že vaša námaha zorganizovať túto akciu nebola zbytočná a vaši zamestnanci, kolegovia, priatelia budú jednotnejší, výkonnejší a oddýchnutí. V takomto prostredí je pre každého radosť pracovať.

 

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273