• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Ako na cestovné poistenie rýchlo? Online!

05/10/11 Tags: cestovanie, cestovné poistenie, poistenie

Viete už kam tento rok zavítate na dovolenku, ale neviete, kde si vybavíte cestovné poistenie? Rozhodujete sa, že či vlastne potrebujete poistenie?

V mnohých prípadoch je už niekedy neskoro, keď sa dovolenkárom stane, že v zahraničí museli navštíviť lekára a ceny, ktoré platili po ošetrení sa vyšplhali na desiatky až stovky eur. V takomto prípade poisťovňa nepreplatí sumu, pretože ste nemali cestovné poistenie.

Ak si myslíte, že bez cestovného poistenia ušetríte je to iba vtedy, ak sa Vám nič nestane. Naopak ceny za cestovné poistenie sú dnes každému prístupné a ak si k tomu pripočítate, že v našej kalkulačke si môžete vybrať medzi konkurenčnými poisťovňami tú najlepšiu cenu, môže to byť veľmi lacné.
Okrem dobrého pocitu, že máte cestovné poistenie k výhodám cestovného poistenia u nás patrí aj to, že si ho zjednáte:

– Jednoducho online
– Rýchlo do niekoľkých minút
– Pohodlne z domu alebo kdekoľvek máte pripojenie na Internet
– Komplexne, s prehľadom na jednom jedinom mieste – na našom portáli

Služby na vysokej úrovni, kvalitné produkty ako v pobočke a bez chodenia do poisťovne je až neskutočné, cestovné poistenie online je služba, ktorá sa Vám bude viac ako len páčiť. Myslite na svoje peňaženky krok dopredu, v dnešnej dobe sa neoplatí riskovať, cestovné poistenie Vám zaručí istotu na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273