• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Uľahčite si upratovanie a prácu okolo domu

19/11/12

Myslím, že súhlasíte s myšlienkou, že upratovanie patrí k nikdy nekončiacim činnostiam. Neustále sa musíme venovať umývaniu riadu, žehleniu, praniu, utieraniu prachu a umývaniu okien. Avšak jedným z najväčších nepriateľov našich bytov a domov sú chumáče prachu, omrvinky a zvieracie chlpy na podlahe, či koberci. Väčšina z nás používa len klasické vysávače, ktoré úplne nedokážu odstrániť všetky nečistoty, a preto je potrebné podlahu poumývať, či vyleštiť a koberec pravidelne tepovať. Jednou z možností ako tieto dve činnosti vykonávať naraz, a tým si uľahčiť prácu a ušetriť čas, je používanie multifunkčných zariadení, akými sú napríklad aj parné čističe a vysávače Kärcher. Jednotlivé modely poskytujú rôzne funkcie, pomocou ktorých získame lepší výsledok ako len s klasickým vysávačom. Môžeme ich používať nielen na podlahy a koberce, ale aj na linoleum, keramickú dlažbu, okná, kúpeľňu, ba dokonca aj na žehlenie.

Produkty tejto spoločnosti sú vhodné na vysávanie suchých a mokrých nečistôt, ako aj vysávanie tekutín. Nevyužívajú chémiu, a tým sú šetrné k životnému prostrediu. Niektoré z výrobkov sú doslova šité pre alergikov, pretože je ich možné použiť aj na čalúnený nábytok, keďže fungujú na báze parného čistenia, čim zabezpečujú ochranu pred rôznymi druhmi alergénov. Ďalšou výhodou, ktorú prinášajú tieto multifunkčné zariadenia je, že ich je možné použiť ako tepovače kobercov, rohoží, ale aj schodov s kobercovými povrchmi, či auta a pohoviek.

Z výrobkov predávaných touto firmou si vyberú nielen domácnosti, ale aj podnikatelia, pre ktorých je vhodný napríklad priemyselný vysávač. Je to vysávač na chrbát, čím poskytuje užívateľovi vyšší komfort a možnosť sa dostať aj na málo dostupné miesta. Tiché a výkonné vysávače sú vhodné nielen do kancelárií, ale aj hotelov, kín, reštaurácií, nemocníc a lietadiel. Na nepretržité čistenie veľkých plôch, ale aj odolných škvŕn v kuchyni, kúpeľni, na dlaždiciach a obkladačkách, môžete použiť parné čističe s vysokým výkonom a bez použitia čistiacich prostriedkov.

Medzi ďalšie zariadenia, ktoré nepochybne uľahčujú prácu v našich obydliach patrí kosačka, motorová píla, zváračka, či karbobrúska. Ak v súčasnosti potrebujete zváračku, ale jej kúpa sa Vám zdá zbytočná, pretože ju potrebujete len na malé úpravy, navštívte požičovňu zváračiek, v ktorej určite nájdete ten správny typ zváracej techniky spolu s príslušenstvom.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273