• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Služby realitných kancelárii sa nekončia len pri predaji nehnuteľností

30/10/12 Tags: realitná kancelária, reality

Z amerických filmov poznáme známy obrázok – pred domom na predaj nápis ,,Na predaj“ a realitný maklér počas tohto obdobia privádza mnohých potenciálnych zákazníkov, ktorí si obzerajú zaujímavú nehnuteľnosť. Z tohto obrázku vyplýva, že služby realitných kancelárii končia pri predaji nehnuteľností.

Tento mýtus je však klamlivý, o čom sa budete môcť presvedčiť v nasledujúcich riadkoch. Okrem predaja nehnuteľností sa totiž naše realitné kancelárie zameriavajú veľmi výrazne aj na prenájom nehnuteľností, ktorý ponúkajú za skutočne veľmi výhodné ceny. Reality v portfóliu týchto spoločností sú tak rozdelené na viacero skupín, pričom najväčšie sú tie ,,na predaj“ a ,,na prenájom.“

Okrem týchto služieb však ponúkajú realitné kancelárie aj ďalšie služby, ako je napríklad kúpa nehnuteľnosti v honosných projektoch, ktoré sa práve dokončujú. V našom hlavnom meste odporúčame využiť služby realitnej kancelárie Arthur, ktorá sa venuje i tejto činnosti.

Okrem týchto činností ponúka realitná kancelária Arthur aj viaceré druhy poradenských činností, pričom veľmi zaujímavé je poradenstvo pri zariaďovaní si vhodného interiéru. Pokiaľ teda nemáte čas nazvyš a chcete si kúpiť peknú nehnuteľnosť, tak odporúčame práve služby od realitnej kancelárie Arthur!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273