• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Prasiatko v kuchyni

15/03/12 Tags: drviče, Prasiatko v kuchyni

Vynášanie odpadkov v domácnosti patrí medzi tie nie moc populárne činnosti. Aj Flinstonovci mali malé prasiatko , ktoré slúžilo na drvenie odpadkov. Je načase aby ste si niečo podobné zadovážili domov. Toto malé hladné prasiatko stále čaká vo vašej kuchynskej linke a čaká kým ho nakŕmite.

Tento tvrdo pracujúci pomocník vám pomôže sa zbaviť všetkého odpadu organického pôvodu. Ak si zaobstaráte takéhoto domáceho pomocníka ,váš odpadový kôš zostane o polovicu prázdnejší. Do koša dáte iba odpad , ktorý nezapácha , netečie ,nehnije a hlavne nepriťahuje hmyz a hlodavce.

Ako to funguje ?

Zvyšky jedál sa jednoducho hodia do dresu a pribežne sa zhrnú do drviča odpadu . Po zapnutí drviča sa ihneď začne otáčať drviaci tanier a odpad bude rozdrvený kladivkami drviča. Drveniu pomáha aj odstredivá sila a tlak vody. Rozdrvená strava o veľkosti menej ako pol milimetra bez problémov odtečú do kanalizácie.

Drviče ECO MASTER majú nízke prevádzkové náklady, nepresahuje spotrebu vody ako jedno spláchnutie  . Vyznačujú sa veľmi nízkym hlukom, sú vyrobené s materiálom s veľmi dlhou životnosťou.

  • Malý, tvrdo pracujúci pomocník, ktorý sa stará o likvidáciu vzniknutých odpadov. Jeho majitelia nemusia tak často vynášať kôš.
  • Moderný a praktický prístroj, ktorý Vás zbaví všetkého kuchynského odpadu organického pôvodu.
  • Drvič odpadu ušetrí Vaše peniaze aj Váš čas a udržuje odpadové potrubie v čistote.

Drvič kuchynského odpadu pomáha plniť náročné požiadavky na modernú kuchyňu. Zapáchajúci odpadkový kôš sa tak stane minulosťou.

Ak si zaobstaráte drvič ECO MASTER a vyskúšate, čo dokáže, už si prácu v kuchyni bez neho nebudete vedieť predstaviť. Toto zariadenie budete používať s takou samozrejmosťou a tak často, ako napr. mikrovlnnú rúru alebo chladničku.

Viac informácií na:  www.drvic-odpadu.sk

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273