• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Potrebujete matrace? Máme pre Vás super ponuku

07/11/12

Kríza a jej hrozby na nás tlačia z každej strany, už si snáď ani nepamätám deň bez novej katastrofickej správy, či čiernej prognózy. Médiá zabúdajú na nás, celkom obyčajných ľudí, ktorí stále potrebujeme žiť naše denné životy, aj v týchto ťažkých dobách. Namiesto kladných správ prinášajú jednu katastrofu po druhej, prečítať si niečo kladného už začína byť vážny problém.

Na jednej veci sa ale určite zhodneme, tieto krízové časy pozmenili nákupné návyky asi všetkých z nás. Dnes, viac ako kedykoľvek v minulosti, vyhľadávame špeciálne akciové ponuky, prípadne sa snažíme odsunúť nákupy do budúcnosti. Práve preto ma teší, že Vám môžem v mene PreSpanok predstaviť určite zaujímavú akciovú ponuku – kúpu kvalitných nových matracov systémom 1+1 zdarma.

Princíp tejto akcie je jednouchý, v ponuke sa vždy nachádza minimálne 1 typ matraca, ktorý si môžete zakúpiť za týchto zvýhodnených podmienok. Ako bonus Vám niekedy pribalia ešte aj malý darček. Potrebujete 2 nové matrace? Práve teraz je tá vhodná doba na ich zakúpenie. Matrace samozrejme nie sú jediným produktom, ktoré si môžete zakúpiť na www.PreSpanok.sk, môžete si vybrať aj zo širokej ponuky podušiek či lôžkovín, postelí alebo roštov.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273