• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Nízkoenergetické domy

07/12/11 Tags: stavbníctvo

Domov je to najcennejšie čo máme. Každý si ho možno predstavuje inak, ale jedno je spoločné, musíme sa v ňom cítiť príjemne a pohodlne. A v dnešnej dobe je čoraz viac očakávaná od domova i úspornosť. Nielen s ohľadom na naše peňaženky ale aj s ohľadom na životné prostredie. A práve tejto oblasti sa venuje i firma VEKA-PLAST, s.r.o.

Spoločnosť, ktorú nájdete na internetových stránkach www.vekaplast.sk sa už od svojho založenia snaží zvyšovať štandardy na trhu. A to hlavne kvalitou, šírkou a rýchlosťou ponúkaných služieb, ale takisto aj rýchlosťou dodania.

Hlavnou oblasťou v ktorej firma pracuje je výstavba nízkoenergetických montovaných domov. Tieto stavby sú veľmi kvalitné a už vďaka názvu Energy Friend Home je vidieť, že sú aj veľmi šetrné. Na energiách sa v takomto dome ušetrí nemalé množstvo peňazí, napríklad prevádzkové náklady na kúrenie a chladenie.

Vďaka technológii s ktorou sa pri stavbe pracuje nezáleží na poveternostných podmienkach v akých sa takýto dom stavia. Pozitívom je aj možnosť postaviť takýto energeticky úsporný domček aj v oblastiach s výskytom zemetrasení alebo extrémnych poveternostných podmienok. A preto môže mať každý svoj vysnívaný šetrný domček vo veľmi rýchlom čase, kedykoľvek a kdekoľvek.

Obrovským plusom týchto šetrných domov je aj ich variabilita. Firma dokáže vďaka používanej technológii stavby vyhovieť aj tým najrôznejším predstavám klienta. Stačí si len predstaviť po akom dome vaše srdce túži a onedlho už v takom môžete bývať. Ak by ste však po čase prišli na to, že interiér by ste chceli riešiť inak, ani to nie je problém.

VEKA-PLAST, s.r.o. sa však venuje napríklad i tak dôležitým prvkom ako sú okná a dvere. Tieto totiž dodávajú budovám ich celkový vzhľad. Preto je veľmi dôležité vybrať si vhodné okná. Na výber máte z kvalitných plastových, hliníkových či drevených okien. Všetky typy spĺňajú vysoké nároky. Ponuka bezpečnostných a interiérových dverí dopĺňa práve spomínané okná.

Ďalšou oblasťou v ktorej firma pracuje je tieniaca technika. V ponuke nájdete široký sortiment žalúzií, či už vonkajších alebo interiérových. Takisto tu nájdete aj exteriérové rolety a sieťky proti hmyzu. Ak by ste však potrebovali zatieniť svoj balkón alebo terasu, tak si stačí vybrať z ponuky markíz.

Ako to už býva, tak k domčeku zvyčajne patrí i garáž, a preto treba myslieť na garážovú bránu. Dôležité je aj tú zladiť s celkovým vzhľadom domu. No netreba zabúdať ani na jej funkčnosť. Na www.vekaplast.sk nájdete široký výber brán, či už výklopných alebo rolovacích. Stačí si len vybrať, čo by vyhovovalo práve vám.

Ak teda uvažujete o novom domčeku a chceli by ste chrániť životné prostredie, ale i svoju peňaženku, tak neváhajte a pozrite sa bližšie na ponuku www.vekaplast.sk. Vysoká kvalita a rýchle dodanie za výborné ceny vás milo prekvapia.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273