• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Kupujeme dom alebo byt

25/06/12

Pred kúpou nehnuteľností je potrebné premyslieť veľa vecí. Nejde len o to, či chceme dom alebo byt, alebo koľko izbovú nehnuteľnosť potrebujeme. Ide o množstvo iných vecí, na ktoré treba brať ohľad.

Ak sa teda ideme pustiť do hľadania svojho budúceho domova, jasne si najprv určime naše predstavy. Chceme bývať v dome alebo v byte? Chceme mať veľký dom alebo menší? Potrebujeme aj záhradu? Chceme v byte balkón alebo terasu? A podobne. Otázok je naozaj veľa a nájsť na ne odpoveď nie je vždy také jednoduché. Preto je dôležité nepustiť sa do hľadania na slepo, pretože zbytočne si do vyhľadávača zadáme reality Zvolen, keď vieme iba to,  že chceme bývať vo Zvolene a nič iné.

Ak si teda utriedime myšlienky a utvoríme istú predstavu, tak sa môžeme pustiť do hľadania. Môžeme si nájsť realitnú kanceláriu, kde nám odborníci v tejto brandži vyberú zopár ponúk, ktoré vyhovujú našim požiadavkám. Takéto hľadanie ušetrí veľa času a vďaka tomu budete mať viac času na rodinu, koníčky či iné potešenia.

Ak si však myslíte, že realitka je zbytočná a chcete si nájsť dom či byt sami, tak sa do toho veselo pustite a nevzdávajte sa. Nie je to príliš zložité, ale musíte byť trpezlivý a istotne časom príde tá správna ponuka. Zadajte si jednoducho na internet byt Lučenec a prehrabte sa ponukami bytov v tomto meste. Možno narazíte na tak skvelú ponuku, že sa o pár týždňov budete veselo sťahovať.

Pre tých, ktorí nemajú jasnú predstavu o tom či chcú bývať v dome alebo byte je lepšie zadať do vyhľadávača napríklad reality Brezno. Dostanete sa tak na stránky s ponukami nie konkrétne domov alebo bytov, ale všetkého. A tak sa aj podľa dispozície, ceny, lokality a rôznych iných atribútov rozhodnete, čo pre vás bude najvhodnejšie.

Nech už teda k výberu realít pristúpite akýmkoľvek spôsobom, vždy pred finálnou kúpou si to dobre rozmyslite, pretože je to investícia na dlhé roky.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273