• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Chcete kúpiť rodinný dom na 100% hypotéku

23/04/13

Chcete kúpiť rodinný dom na hypotéku ?Množstvo ľudí odradí od stavania domu hlavne to, že na jeho financovanie nemajú dostatočné prostriedky a nemajú šancu dostať nejakú výhodnú pôžičku. Ak k nim patríte aj vy a potrebujete získať na svoj budúci nový dom 100% hypotéku, máme pre vás ideálne riešenie v podobe rodinného domu z projektu Malý Raj.

Rezidenčný projekt Malý Raj je umiestnený na okraji Bratislavy, takže je vhodný pre každého kto v Bratislave pracuje, ale nechce bývať priamo v tomto meste alebo jednoducho uprednostňuje pokojnejšie bývanie v domčeku. Tieto domy vám ponúka realitná kancelária Negotiant, a tak pre podrobnejšie informácie stačí navštíviť internetovú stránku realitnej kancelárie Negotiant, kde o tomto projekte nájdete podrobné informácie: Rodinné domy na hypotéku na kľúč

A späť k financovaniu. Tehlové rodinné domy, ktoré si v projekte Malý Raj môžete kúpiť sú totiž už rozostavané v podobe hrubej stavby, sú prezimované a dokončené budú do 3-4 mesiacov.

Štádium rozostavania týchto domov dáva budúcim majiteľom možnosť čerpať na ne hypotekárny úver vo výške 100% hodnoty nehnuteľnosti. Vďaka tejto možnosti si teraz takmer každý môže splniť svoj sen o svojom vlastnom rodinnom dome vo vysokom štandarde.

Okrem dobrej lokality, dostatku parkovacích miest, relaxačných zón a mnohého iného majú tieto rodinné domy ešte jednu výhodu – každý klient, ktorý sa pre takýto dom rozhodne ,má možnosť si vybrať interiérový štandard podľa vlastných požiadaviek, a tak bude bývať naozaj v dome podľa svojich predstáv.

Veríme, že vás projekt Malý Raj osloví a možnosť čerpania 100% hypotekárneho úveru vám uľahčí cestu k vášmu novému bývaniu v rodinnom dome na okraji Bratislavy.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273