• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Uzatvoriť si PZP sa oplatí!

01/06/11

PZP vyplýva zo zákona, to znamená, že každý držiteľ vozidla či jeho vodič je povinný mať toto poistenie uzatvorené. Pokuta za nedodržanie zákona sa môže vyšplhať až do výšky 3 330 Eur! Jazdíte aj vy bez PZP-ka? Tak to rýchlo napravte!

Vyskúšajte PZP online kalkulačku. Porovnanie PZP a jeho uzatvorenie nebolo nikdy také jednoduché a pohodlné! Navyše, kalkulačka Vám pomôže porovnať aj ceny poistného u jednotlivých poisťovní. Vyberiete si tak PZP, ktoré sa Vám najviac hodí a ktoré Vám vyhovuje aj z cenového hľadiska!

Ako na to? Navštívte portál www.porovnanie-pzp.sk, zadajte do kalkulačky základné údaje o poistníkovi a poisťovanom vozidle, vyberte si jednu z uvedených ponúk a odošlite návrh poistenia. V priebehu nasledujúcich 2 pracovných dní Vám príde poštou zmluva, tú stačí podpísať, zaslať nám späť a zaplatiť poistné.

V prípade, že potrebujete PZP okamžite, je tu pre Vás expresná služba. PZP uzatvorené v priebehu hodiny a zmluva spolu s bielou a zelenou kartou zaslaná na Váš e-mail. V prípade, že radšej komunikujete osobne, je tu možnosť uzatvoriť si PZP aj priamo na našej pobočke v Pezinku.

Je na Vás, koľko budete za PZP platiť!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273