• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Požičovňa dodávok s prvotriednymi službami

21/06/11 Tags: auto, Automobily, dodávky, požičovňa áut, požičovňa dodávok

Ste obchodná firma a rozširujete svoje podnikanie na územie Českej republiky? Najmä hlavné mesto ČR Praha je príhodné mesto s množstvom českých aj zahraničných turistov. Na rozbehnutie Vašej pobočky v Čechách budete určite potrebovať ďalší automobil. Veď základom úspešného podnikania je dostať objednaný tovar čo najrýchlejšie k zákazníkovi.

Nekupujte nový ani ojazdený automobil. Šetrite svoje počiatočné investície a neinvestujte zbytočne. „Půjčovna dodávek“ Vám poskytne prvotriedne služby, ktoré Vám uľahčia rozjazd Vašej firmy v zahraničí. Okrem bohatého výberu dodávok nájdete v ponuke tejto pražskej firmy aj široký výber prívesov a minibusov. Požičovňa dodávok vychádza v ústrety všetkým zákazníkom, nech už majú záujem o dlhodobý alebo krátkodobý prenájom vozidiel.

Dlhodobejší prenájom je samozrejme výhodnejší. Stačí kontaktovať firmu „Půjčovna dodávek“ a pracovníci Vám na počkanie spracujú cenovú kalkuláciu na automobil, ktorý bude najlepšie vyhovovať Vašim potrebám. Tak napríklad Renault Master – maxi naraz odvezie tovar o celkovej hmotnosti až 1400 kg. Renault Kangoo využijete na prepravu 5 pasažierov alebo si priestor môžete upraviť na prevoz drobného tovaru o veľkosti jednej euro palety. Ako vidíte, v tejto autopožičovni si štvorkolesového pomocníka určite vyberiete!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273