• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Použité náhradné diely Daf LF, Mercedes Atego, Man LE, Renault Midlum, Iveco Eurocargo

27/03/13

Ste autodopravcov a hľadáte stáleho a silného partnera pre dodanie použitých náhradných dielov pre vozidlá Daf LF, Mercedes Atego, Man LE 8.163, Renault Midlum, Iveco Eurocargo. Neváhajte nás kontaktovať

Ceny použitých náhradných dielov

Pretože spolupracujeme s poprednými dodávateľmi použitých náhradných dielov sme schopní zabezpečiť najnižšie ceny na území celej Sloveneské a Českej republiky.

Prínosy použitých náhradných dielov proti replikám.

Oproti nákupu originálnych nových autodielov sú použíté náhradné diely veľakrát lacnejšie a v porovnaní s lacnými novými replikami sú použité náhradné diely oveľa kvalitnejšie pretože sa ide o originálne diely z vozidla.

O spoločnosti ADMM Truck

V spoločnosti ADMM Truck dokáže odborne poradiť a naším prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť. Dôkazom našej odbornosti je aj ďalšia oblasť, ktorou sa zaoberáme a to je predaj použitých nákladných vozidiel. Ochotne a radí Vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho nákladného vozidla pre Vaše potreby.

Prečo kúpiť použité náhradné diely na vozy Daf LF, Mercedes Atego, Man LE 8.163, Renault Midlum, Iveco Eurocargo diely práve od nás?

– Ponúkame najlacnejšie použité diely na Slovensku.
– Na náhradné diely poskytuje záruku.
– Spoločnosť ADMM truck je zárukou kvality

Kde si použité náhradné diely môžem zakúpiť

Použité náhradné diely pre vozidlá Daf LF, Mercedes Atego, Man LE 8.163, Renault Midlum, Iveco Eurocargo možné zakúpiť priamo v našom centrálnom sklade, alebo Vám je podľa dohody môže zaslať kuriérskou službou.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273