• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Poistenie auta online

02/04/12

S vybavovaním poistenia je vždy veľa starostí a je úplne jedno či ide o životné poistenie, poistenie domácnosti, podnikateľov alebo o poistenie vášho auta. Vždy to stojí veľa času, námahy a hlavne zbytočného vybavovania.

Tomu však môže byť veľmi rýchle koniec. A to minimálne pokiaľ ide o poistenie automobilu. Už viac ako rok vďaka poisťovni Genertel si môžete auto poistiť z pohodlia vášho domov cez internet alebo cez telefón. Žiadne nekonečné behanie po pobočkách, vybavovačky a zbytočné papierovanie.

Celý proces začne vyplnením jednoduchého formulár na stránkach poisťovne. Formulár obsahuje základné informácie o vás ako napríklad kontaktné údaje alebo rok narodenia. Následne vyplníte niekoľko údajov o vašom automobile. Výkon motora, hmotnosť auta a na záver už len pár údajov o vašich jazdeckých skúsenostiach a schopnostiach. Ako dlho jazdíte a kedy ste naposledy spôsobili nehodu.

Systém vám na základe týchto informácií vypočíta cenu poistného a potom je už len na vás či sa rozhodnete pre Genertel alebo nie. Povinné zmluvné poistenie Genertel je výhodné hlavne pre vodičov, ktorí už majú najazdených veľa kilometrov a sú tzv. beznehodoví vodiči. Cena pre takýchto vodičov je v tejto poisťovni výrazne nižšia ako u konkurencie.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273