• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Oprava pneumatík a čelného skla u vás doma

19/08/12

O auto sa treba starať a to nie len tak, že ho budeme pravidelne umývať a tankovať do neho palivo. Občas sa môže stať aj niečo nečakané ako vznik pukliny na skle. A presne o toto, ale aj oveľa viac sa vie postarať www.pojazdnypneuservis.sk.

Táto firma je výnimočná tým, že vám nielen pomôže s vašim problémom, ale urobí to tak, že vy nestratíte čas. Pojazdnypneuservis.sk sa totiž nie nadarmo vola pojazdný. Stačí si ho len zavolať a zamestnanci firmy prídu až k vám domov alebo do firmy a postarajú sa o vaše auto. Ušetríte tak kopu času, ktorý je naozaj vzácny. Ak sa však bojíte vyššej ceny za tieto služby, tak to sa vôbec nemusíte obávať, pojazdnypneuservis.sk sa totiž snaží byť cenovo konkurencie schopný kamenným prevádzkam, takže za dané služby zaplatíte toľko ako v bežnom pneuservise. Finančná a hlavne časová úspora je teda istá.

Firma ponúka výmeny kolies – pneumatík, diskov, duší aj ventilov. Firma sa postará aj o vyváženie, hustenie a ekologickú likvidáciu starých ojazdených pneumatík. Takáto forma pneuservisu nie je možno bežná, ale o to výhodnejšie. Naozaj si stačí len dohodnúť termín a firma príde aj s najmodernejšími strojmi a pneumatiky vám vymení.

Mechanici firmy sú skutoční odborníci, ktorí využívajú len overené momentové kľúče a tlakomery. Prioritou pri práci je maximálne bezpečnosť a spokojnosť zákazníka.

To však nie je všetko, čo vám pojazdnypneuservis.sk môže ponúknuť. Spoločnosť sa venuje aj predaju pneumatík za najvýhodnejšie ceny, či oprave defektov. Navyše ak si cez zimu nemáte kde uskladniť letné pneumatiky alebo v lete zimné, tak aj toto vyrieši firma za vás, pretože máte možnosť využiť sezónne uskladnenie pneumatík plus ich ošetrenie a vyčistenie diskov.

Ak si myslíte, že vám je táto služba zbytočná lebo si pneumatiky viete vymeniť sami, tak to nie je celkom pravda. Občas sa totiž stane, že sa hrany na skrutkách na pneumatike strhnú, a tak koleso jednoducho neuvoľníte. Aj toto vám vyrieši pojazdnypneuservis.sk, stačí túto firmu len kontaktovať.

O pneumatiky je už postarané, ale spomínali sme aj nejaké pukliny na skle. Nie každá si totiž vyžaduje výmenu celého čelného skla, to už mnohí vedia. Aj tento problém vám vyrieši firma pojazdnypneuservis.sk. Mechanici jednoducho prídu a za približne 45 minút opravia vaše puknuté sklo. Opraviť sa však dajú praskliny do 7 cm od vstupného krátera, preto nečakajte kým sa puklina zväčší a tento problém riešte radšej ihneď.

Po oprave bude sklo takmer ako nové, jeho vlastnosti budú obnovené a optická stopa sa stratí na 80 – 95%, všetko záleží od veku pukliny. Takto ušetríte nemalé peniaze, tento proces opravy uznávajú aj poisťovne a STK, takže sa nemusíte báť. Navyše opravu skla bez spoluúčasti hradia aj poisťovne a neprídete ani o bonus.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273