• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Havarijné poistenie cez internet

04/07/11

Bojíte sa uzatvárania havarijného poistenia? Bojíte sa, že zaplatíte aj za to, čo nepotrebujete? Verte, uzatvoriť havarijné poistenie a pritom ušetriť sa dá! Nemusíte nikam chodiť, pokojne si vyložte nohy a uvidíte, že to ide. A dokonca rýchlo, jednoducho, pohodlne.

Havarijné poistenie je nepovinné, avšak veľmi výhodné. Vo všeobecnosti sa rozdeľuje na základné, ktoré zahŕňa krytie rizík havária a živel (poškodenie vozidla pri havárii alebo poškodenie pri povodniach, zosuve pôdy apod.), a na rozšírené havarijné poistenie, ktoré okrem havárie a živlu tiež kryje odcudzenie a vandalizmus (krádež vozidla, poškodenie jeho časti páchateľom). V súčastnosti na Slovensku ponúka havarijné poistenie viacero poisťovní. Jednotlivé ponuky sa líšia kombináciou rizík, ktoré poistné krytie zahŕňa, ale taktiež zľavami a rôznymi bonusmi.

Preto ak chcete získať najvýhodnejšie havarijné poistenie, využite porovnávaciu kalkulačku, ktorú vyvinula spoločnosť Netfinancie. Stačí zadať požadované údaje a vybrať si z výsledného množstva ponúk tú pravú pre Vás. Vďaka kalkulačke budete mať úplný prehľad o ponukách, cenách a výhodách havarijného poistenia v tej ktorej poisťovni.

Máte nejaké otázky? Kontaktujte našich kvalifikovaných poistných poradcov, ktorí Vám radi pomôžu.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273